Правила експлуатації та догляду за меблями

Правила експлуатації та догляду за меблями

Уважно прочитайте цю інструкцію це допоможе Вам уникнути неприємних наслідків неправильної експлуатації меблів.

1.ВИМОГИ ПРИ ПРИЙОМІ
1.1. При розпаковці перевірте комплектність і цілісність деталей, після збирання зауваження по цілісності і комплектності виробу в пачці не приймаються. Якщо упаковка має пошкодження і деталі виробу пошкодженні, вони не можуть бути замінені безкоштовно.
1.2. Після зняття упаковки деякий час можлива наявність запаху — це не небезпечно для здоров’я. Матеріали, які використовуються для виготовлення меблів, сертифіковані на відповідність екологічної безпеки відповідно до міжнародних стандартів.
1.3. Якщо доставка меблів проводилася в умовах мінусової температури, в приміщенні необхідно дати час для прогріву частин меблів.

2. УМОВИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ МЕБЛІВ
2.1. Світло: не допускайте прямого впливу сонячних променів на меблі. Тривалий прямий вплив сонячних променів на деякі ділянки або фасади може викликати зміну кольору цих ділянок. В результаті, при заміні або додаванні деяких елементів в гарнітур, можливі видимі відмінності в кольорі, що не рахується ознакою неякісних меблів. Ця відмінність стане менш помітною з плином часу.
2.2. Вологість: 45-70% — рекомендована відносна вологість в місці знаходження меблевого виробу. Наявність підвищеної вологості в приміщенні, де знаходиться кухонний гарнітур, з часом позначиться на цілісності меблевих елементів або їх окремих частин. При потраплянні вологи на меблі відразу витерти насухо. Поверхню меблів необхідно завжди тримати в сухому стані.
Під час приготування їжі обов’язково використовуйте кухонні витяжки для підтримки оптимальної вологості в приміщенні і запобігання прямого попадання пару на корпусні і фасадні деталі виробу, що з часом може призвести до погіршення його якості і зовнішнього вигляду (викликати відшарування крайки, здуття матеріалу, деформацію тощо).
2.3. Температура: Рекомендована температура повітря для зберігання та експлуатації меблів від +10° C до +35° C. Уникайте контакту гарячих предметів (праска, каструля, сковорода тощо) з меблями або тривалої дії випромінювань, які викликають нагрівання (світло потужних ламп, неекрановані мікрохвильові випромінювачі тощо). Витяжка повинна бути постійно включена при вмиканні плити, та конструктивно не повинна нагріватися до надмірної температури, яка призведе до руйнування меблів або частин меблів. Елементи кухонних меблів (корпуса та фасади), розташовані поблизу газової або електричної плити (або духовки), схильні до підвищеного теплового навантаження, тому рекомендується відокремлювати їх від джерел тепла відповідними теплоізоляційними планками.

3. УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ДОГЛЯДУ ЗА СТІЛЬНИЦЯМИ
3.1. Щоб уникнути набрякання стільниці і відклеювання крайки пластику не допускається скупчення води на її поверхні.
3.2. Не допускається контакт з пластиковою поверхнею стільниці тліючих цигарок, гарячої праски, дек і каструль з духовки або з плити тощо. Обов’язково використовуйте теплоізолюючу підставку.
3.3. Не залишайте на тривалий час заморожені продукти на поверхні стільниці, від різкого перепаду температури можливе пошкодження основи стільниці.
3.4. Якщо на поверхню стільниці потрапили: буряковий сік, соки концентрати, барвники, хімікати, сильні відбілювачі, їх слід негайно витерти, а потім ретельно вимити поверхню.

4. ДОГЛЯД ЗА КОРПУСАМИ ТА ФАСАДАМИ ЛДСП, З ЛАКОФАРБОВИМИ ПОВЕРХНЯМИ, МДФ ПОКРИТИ ПЛІВКАМИ ПВХ
4.1. Фасади слід оберігати від потрапляння на них будь яких агресивних рідин (розчинників, бензину, кислот, ацетону, миючих засобів та ін.), також потрапляння натуральних та хімічних фарбників (кава, соки, забарвники та ін.).
4.2. Періодично протирайте поверхні зволоженою м’якою тканиною. Серветки (тканина) не повинні містити в своєму складі будь яких агресивних хімічних речовин, сполук і вкраплень абразивних матеріалів та елементів.
4.3. У разі заміни або додаванні нових компонентів в інтер’єр з одних і тих же колекцій в різні моменти часу, а також з різних партій, може виникнути кольорова відмінність фасадів. Дана відмінність не може вважатися ознакою низької якості меблів. Як правило, вона стає менш помітною з плином часу і є абсолютно природньою.

5. ДОГЛЯД ЗА СКЛЯНИМИ ТА ДЗЕРКАЛЬНИМИ ПОВЕРХНЯМИ
5.1. Не проводьте по поверхням металевими предметами, не ударяйте важкими твердими предметами. Не піддавайте великому навантаженню скляні полиці.
5.2. Для чищення скла використовуйте спеціальні засоби для скла і кераміки. Не використовуйте засоби, які володіють абразивними властивостями, а також губки з металевим покриттям. Протирати скло і дзеркала слід м’якою тканиною.
5.3. Дзеркальні поверхні не рекомендується мити за допомогою води та звичайних синтетичних засобів, призначених для чищення вікон. Від них дзеркала можуть покритися плямами і помутніти. Дзеркала найкраще протирати нашатирним спиртом або спеціальним засобом для дзеркал.
5.4. Слідкуйте щоб на торці і задню незахищену ділянку дзеркал не потрапляла вода, так як дзеркало покрите сріблом, при контакті з водою буде темніти.