ПРО НАС

    Фабрика "Комфорт меблі" спеціалізується на випуску корпусних меблів з 2002 року. Компанія знаходиться в місті Біла Церква, Київської області.

   Фабрика випускає повний асортимент меблів: кухні, шафи-купе, вітальні, спальні, дитячі та передпокої. Сучасний дизайн, Висока якість і низькі ціни дозволяють фабриці "Комфорт Меблі" успішно конкурувати на ринку.

    Щодня компанія виробляє більше 1000 комплектів кухонь, більше 2000 шаф та інших одиниць меблів.

    Мережа продажів "Комфорт Меблі" включає 8 оптових складів по всій Україні, Меблі компанії продаються в більш ніж 460 містах України та зарубіжжя: Азербайджан, Болгарія, Німеччина, Грузія, Казахстан, Литва, Латвія, Польща, Румунія, Туркменістан.

ВИРОБНИЦТВО

    Виробництво меблів відбувається на німецькому та італійському обладнанні HOLZMA,   HOMAG,   ORMA,   BURKLE,   BIESSE,   SCM   GROUP та інші. 

На ділянках встановлені автоматизовані лінії для виробництва корпусів меблів. Управління виробництвом здійснюється власно розробленою програмою "Супервайзер", яка відстежує всі стадії виробництва деталей на моніторі у начальника ділянки. За допомогою штрих-коду онлайн відстежується розташування кожної деталі, які рухаються по цеху. Це дозволяє моментально виявити затримки, і виключити брак виробництва.

Склади з адресним зберіганням оснащені багаторівневими стелажами. Перед відвантаженням комплектовщик складу збирає продукція на піддон за найкоротшим маршрутом, заданого програмою, і контролює по штрих-коду правильність відібраної продукції. Це виключає пересортицю при відвантаженні. Зі складу готової продукції вироби вантажаться в фірмові вантажні машини. Щодня зі складів компанії вантажаться більше 8-ми таких машин.

КАР'ЄРА

    На фабриці та її філіях працює понад 300 осіб. "Комфорт Меблі " є одним з провідних меблевих підприємств України. 

    Тут співробітники отримують стабільну заробітну плату і соціальні гарантії. 

    Надання літніх і зимових відпусток в зручний час роботи. 

    Робочий день на виробництві в одну зміну. У кожному виробничому цеху відведені облаштовані кімнати відпочинку і прийому їжі.

    Доставка співробітників здійснюється фірмовими автобусами.

Повний список вакансій за посиланням: Вакансії Комфорт меблі

Заповнити анкету кандидата: Анкета для працевлаштування

ПЕРЕВАГИ

     Постійні відвідування світових меблевих виставок Німеччини, Італії та Китаю дозволяють дизайнерам компанії створювати нові колекції меблів, орієнтуючись на останні тренди.

    Це і багато іншого дозволяє завойовувати серця покупців, зробивши так, що покупець повертається в "Комфорт Меблі" знову і знову. У підсумку вся компанія працює над єдиною метою-поєднати якість і функціональність для створення комфорту у Вашому домі!

Перейти в інтернет магазин
ФАБРИКА МЕБЛІВ "КОМФОРТ МЕБЛІ"